Bursa Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların teknolojik gelişmeleri en verimli şekilde kullanmasıyla, günümüzde taşınma işi kısa sürede ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Taşınma işi için hizmet alacak kişiyle firma arasında anlaşma sağlandığı andan itibaren tüm sorumluluk firmaya ait olmakta ve her iş firma çalışanları tarafından halledilmektedir.

Önceleri, bir haftadan daha uzun bir süre zaman alan taşınma işi, günümüzde bir günde bitirilmektedir. Herkes, beraberinde gelen stresle birlikte hareket etme deneyimine aşinadır.

Hareketin stresi, hareket uzun bir zaman olduğunda daha da belirginleşir, bu nedenle doğru hareket eden şirketin seçilmesinin özellikle titiz bir iş olması gerekir.

Evden eve nakliyat aşamaları

bursa-evden-eve-nakliyat

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

Hizmetimizi Deneyin.

 

Evden eve nakliyat firması nakliye taleplerinizi en doğru şekilde analiz ederek taşıma işinin getirebileceği tüm risk unsurlarını ortadan kaldırmakta, şehir içinde ya da şehirlerarası eşya taşıma işinde uygun fiyatlı nakliyeyi müşterilerine sunmaktadır. Bizi arayarak randevu almanız iyi bir nakliye deneyimi yaşamınız için yeterlidir, geriye kalan tüm ayrıntıları biz hallederiz. Gelin misafirimiz olarak size sunduğumuz avantajları yerinde inceleyin ve kararınızı ona göre verin.

Firmalar, zamanı verimli kullanmak ve verilen sürede hizmeti bitirmek için, bir plan dahilinde hareket etmektedir. İlk önce, taşınılacak adrese exper gönderilerek, eşya tespiti yapılmaktadır.

Eşyaların cinsi ve miktarı belirlenerek, hangi ambalaj malzemesinden ortalama ne kadar kullanılacağı tespit edilmektedir.

Eşyaların miktarına göre, hangi büyüklükte bir araç gerektiği de, planlama aşamasında belirlenen etkenlerdendir.

Aracın evin ne kadar yakınına girebileceği ve evin kaçıncı katta olduğu da not alındıktan sonra, gerekli çalışmaları yapmak ve malzemeleri hazırlamak amacıyla exper evden ayrılır. https://www.bursa-nakliyat.com

Sonrasında, işinde deneyimli elemanlar, paketleme hizmeti için adrese gelirler. Eşyalar kolay ayırt edilmesi ve taşırken özen gösterilmesi için, cinsine göre farklı ambalaj malzemeleriyle paketlenmektedir.

Aynı özenle kamyona taşınan eşyalar, istenilen adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Taşıma için demontesi yapılan mobilyaların, taşıma sonrası montaj hizmeti de yine firma çalışanları tarafından sağlanmaktadır.

Asansörlü taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat sektöründe,  firmaların işini büyük ölçüde kolaylaştıran teknolojik sistemdir. Asansörlü taşımacılık sistemi ile, taşınılacak bina kaçıncı katta olursa olsun, eşyalar kısa sürede taşınmaktadır.

Üstelik asansörlü taşımacılık sistemi, çok katlı binalardan eşyalar taşınırken, hem sağa sola çarparak hasar görme riskini ortadan kaldırmakta, hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de personelin daha az yorularak daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

 Garantili Evden Eve Nakliyat hizmeti

İster tek odalı bir apartman dairesi, ister beş yatak odalı ev, isterse bir iş yeriniz olsun, profesyonel Bursa Evden Eve Nakliyat koordinatörlerimiz den biri size her adımda yardımcı olacaktır.

Tam lisanslı, sigortalı ve bağlı, en yüksek güvenlik standartlarını karşılayan ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaya kararlıyız. Ne kadar büyük veya ne kadar küçük olursa olsun, ne zaman ve nerede yer değiştirirseniz verin, kişisel hizmetimizi özel hareket gereksinimlerinize uygun hale getirmeye hazırız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları, nakliye işini, garantili şekilde yapmaktadır. Eşyaların firma tarafından sigortalanması ve nakliye işinin garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi, karşılıklı iki tarafı da güvence altına almaktadır.

Teknolojinin hayatın her alanında sağladığı kolaylıklar, en çok nakliye sektöründe kendini göstermektedir.

Şehir içi veya Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetinin, teknolojik sistemler kullanılarak kısa sürede bitirilmesi, hem hizmet alan hem de hizmet veren için kazanç sağlamaktadır. Yıllardır, Geberik Nakliyat uzun mesafe taşıyıcılarımız yüzlerce müşterinin başarılı bir şekilde hareket etmesine yardımcı oldu.

Son derece deneyimli ev tipi hareketli ekibimiz size baştan sona eksiksiz bir menü hizmeti sunacaktır. Taşımacılık sırasında eşyalarınızı korumanıza yardımcı olmak için sadece hat hareket malzemelerinin en üstünü sunmakla kalmıyoruz, ayrıca Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat taşımacılığımız diğer pek çok hizmet arasında ambalajlama, nakliye ve depolama konusunda da yardımcı oluyor.

 

Taşınma işlemlerinde dar bir alanda hizmet kapasitesi oluşturmayan Geberik Nakliyat geniş yelpazede hizmet akışı oluşturmaktadır.

Bunların en başında parça eşya taşıma ve tekstil ürünleri taşıma gibi önemli işlere kaliteli ve güvenilir bir bakış açısı oluşturarak e nakliye sayfalarında olumlu yorum almayı başarmış durumdadır.

geberik-nakliyat

Ofis malzemesi taşıma konusunda profesyonel teknik personelimiz, elektronik eşyaların de monte işlemlerini, kurulumlarını ve her türlü testleri yaptıktan sonra müşterilere teslim ederek işini bitirmektedir.

Özellikle tekstil ürünleri askılı kolilerde taşınmakta kırışmaya, deforme olmaya veya herhangi nem ve rutubet gibi olumsuzluklara karşı koruma altına alınmaktadır.

Ofis malzemesi taşıma alanında son zamanlarda atılım yapan firmamız, geniş kapsamlı ve özel dizayn edilmiş kapalı kasa araçlar ile her boyuttaki eşyayı ve ekipmanı en hızlı şekilde yerine ulaştırmaktadır.

Güvenli ev,ofis ve fabrika nakliyatı

Yaşadığımız çevrenin bazen  değişime ihtiyacı olduğunu hissederiz. Böyle zamanların kurtarıcısı ve destek unsuru olan Mudanya evden eve nakliyat şehir içi evden eve, şehirden şehire taşınmak konusunda her zaman çözüm üretmek üzere hazır beklemektedir.

Özellikle binaların taşınması ve fabrikalarda üretilmiş olan ürünlerin güvenli şekilde taşınması en çok arzu edilen konulardandır.

Bina taşımacılığında bina içerisinde bulunan her türlü taşınabilir malzeme özenle paketlenerek ve özel dizayn edilmiş araçlar içerisine yerleştirilmek koşulu ile en hızlı ve garantili bir şekilde taşınma işlemi yapılmaktadır.

Fabrika ürünler taşırken işletme sahiplerinin teslim etmiş olduğu ürünler öncelikle ekspertiz eşliğinde incelenmekte, her türlü eşya sigortalama faaliyetlerinde olduğu gibi sigorta kapsamına alınmaktadır.

Her türlü risk göz önünde tutularak, doğal afetler başta olmak üzere trafik kazaları ve diğer olabilecek hırsızlık gibi konuları karşılığında ödenecek teminat bedelleri belirtilmektedir.

Öne çıkan teminat bedelleri ürünlerin diğerini tam anlamı ile karşılayabilecek seviyede olup hiçbir zaman işletme sahipleri mağdur duruma düşmemektedir.

Özellikle gıda maddeleri taşınırken soğuk hava deposu takviyeli özel araçlar ile nakliyesi yapılmaktadır. Yol güzergahında geçecek zaman içerisinde bozulma ve deformasyonu önlemek için soğuk hava depoları 7/24 çalıştırılmakta ve özenle taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Okul dershane ve yurt taşıma

Resmi kurum ve kuruluşların taşınma ihtiyacı ortaya çıktığında Bursa Geberik Nakliyat en uygun çözüm üreterek kendini göstermektedir. Bunların en başında okul malzemelerinin ve montesi ve kurulumları itina ile yapılarak kaliteli işçilikler ortaya çıkarılmaktadır. Aynı zamanda hız ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.

Dershane malzemelerini taşıma esnasında özel paketleme elemanları kullanılmakta, dershanelerin yeni kurulacağı alan önceden incelenerek montaj işlemlerinde hız kazanılmaktadır.

Çünkü dershaneler eğitim kurumu olmasının yanında ticari bir işletme olmasından dolayı kazançtan kayıp oluşturmamak için hız ve seri çalışmalar ön planda olacak şekilde planlamalar yapılır.

Yurt taşıma işlemlerinde öğrencilerin mağdur olmayacağı şekilde zaman aralığı belirlenmekte ve hızlı güvenli bir şekilde yer değişimi yapılmaktadır. Bütün taşınan malzemeler hijyen kuralları çerçevesinde araçlara yerleştirilmek de, paketlemesi yapılmakta ve yeni yerleşim yerine özenle kurulumları gerçekleşmektedir.

Kurulumu esnasında ortaya çıkabilecek herhangi aksaklığa karşı temizlik elemanları hazır bulundurmakta ve temizliği montajı yapıldıktan sonra yurt görevlileri tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslimat yapılmaktadır.

Özellikle Evden Eve Nakliyat firmamız okul taşımacılığında yurt taşımacılığı konusunda ve dershane malzemeleri taşıma konusunda profesyonel çalışmaları ile internet ortamında adından her zaman söz ettirmektedir

Çünkü eğitim kurumlarının ne kadar önemli olduğunu bilen profesyonel elemanlar ile oluşturmuş olduğumuz ekip çalışmalarımız her zaman göz önünde bulunan şeffaf bir şekilde gerçekleşen hizmet grubu oluşturmaktadır

Bu hizmetlerden yararlanmak için Bursa Evden Eve Nakliyat müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılarak detaylı bilgiler alınabilecektir alınan bu bilgiler ışığında taşınma işleminde daha bilinçli Davranışlar ortaya çıkmaktadır.

 

Leave a comment