Hizmetler

taşıma hizmetleri

Tam-Servisli

Ev Taşıma Firması

Bursa Ev Taşıma Firması olan Geberik Nakliyat, ev sahiplerine ve işletmelere depolama, taşıma ve diğer ilgili hizmetleri sunar. Ayrıca, Eşyalarınızı bir yerden diğerine taşımanın ötesinde hizmetler de sağlıyoruz

Tüm randevular için zamanında olmak için varız. Müşterilerimizin çok yoğun olduğunu biliyoruz ve amacımız, müşterilerimizin her biri için hızlı ve kolay bir ev taşıması sağlamaktır.

+123-456-7890

Request a Quote

Ev Taşıma Hizmetlerimiz

Şehiriçi ve Şehirlerarası Tüm İhtiyaçlarınız için Ev ve Ticari Taşımacılık Yapıyoruz.

Taşımak için Ambalaj İpuçları

Paketleyiciler imiz ve Taşıyıcılarımız Paketlemede en iyi uygulamalar için
ip uçlarını alın taşımacılık güvenliğini almak için
nakliyat-sigortasi
Neden Biz

Ne Yapıyoruz?

Bursa,Mudanya,Gemlik ve İnegöl‘de Firmalar’dan sadece Ev Taşıma beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda bunları aştığına inanıyoruz ve bunu işimizin her alanında onaylanan bir mükemmellik standardıyla gerçekleştiriyoruz.

Bursa ve Türkiye’nin dört bir yanındaki büyük ya da küçük emanet edilen her hareket için, amacımız bugüne kadarki en iyi hareketi sunmaktır.

Customers Are Talking

Mudanya ‘da Evden Ev Nakliyat İşim Sorunsuzca Halledildi Teşekkürler.

Elif Dinçer

Elif Dinçer

Mudanya

Let me thank Wise Move and the team who moved us last month for their excellent service. They were polite, and communicated well with me.

Lidia Donahue

Lidia Donahue

Charlotte, NC

We decided to use Wise Move, and we’re so glad we did. They made the move as quick and painless as we could have even imagined. Thank you.

Brenton Pace

Brenton Pace

Greensboro, NC