Geberik Nakliyat

Geberik Nakliyat Geliyor..

 

Geberik Nakliyat Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti veren bir firmadır.

Gelişen teknoloji ve değişen dünya düzeni karşısında hayat felsefenizi değiştirme zamanı geldi. Bunların en başında mekan değiştirme konusundaki düşünce yapınızı Bursa Geberik Evden Eve Nakliyat profesyonel çalışmaları ile destek olmaktadır.

Kurduğumuz kadro ve iletişim yöntemleri sayesinde artık nasıl taşınırım? Veya kaç paraya taşınırım? Soruları ile muhatap olmadan, her şeyi bir anda öğrenmenizi ve yüzleşmeniz sağlanmaktadır.

Ev eşyası taşıma alanında ortaya çıkardığımız yenilikler gün içinde eski yerleşim yerinizden ayrılıp, yeni yerleşim yerinizde yaşamaya başlamanızı sağlamaktadır. Bunu mesafeye göre minimum seviyeye indirme özelliğimiz ile adımızı duyurmuş olmamız kullandığımız yöntemlerinde insan yaşamı sağladığı kolaylıklarla desteklenmektedir.

 

En hızlı eşya paketleme

 

Ev eşyası taşıma ve şehirlerarası taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olma yolunda atılan adımlar müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Bu konuda Bursa Geberik Nakliyat özellikle eşya paketleme konusunda Avrupa’dan ithal ettiği ambalaj malzemeleri ile eşya deformasyonunu minimuma indirmektedir. Aynı zamanda kadromuzda yer alan bayan paketleme elemanları güven konusunu desteklemektedir.

 

geberik-nakliyat

 

Ev hanımlarının ev eşyası konusundaki hassasiyetlerini en iyi bilen kişiler olarak profesyonel paketleme işlemleri yapmaktadırlar. El yatkınlığı ve eşyaların kullanım amaçlarına göre hızlı bir paketleme işlemine tabi tutulması hem zamandan hem de koruma açısından avantaj sağlamaktadır.

Günlerce eşya paketleme işlemine son veren bu tarz çalışmalarımız sayesinde garantili evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir.

 

Eşya sigortalama önemi

 

Günümüzde birçok evden eve nakliyat firması çalışmalarını değişik firmalar ile anlaşmalı olarak yürütmektedir. Bugün internetten aradığınız bir şehirlerarası nakliyat firması kendi adına anlaşma yaparak değişik bir firmanın aracını evinize iş yerinize yönlendirmektedir. Telefonda konuştuklarınızın aksine istemediğiniz taşıma yöntemleri veya taşıyıcı elemanlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Fakat evden eve nakliyat firması Geberik Nakliyat asla bu tarz girişimlerde bulunmadan işlerini öncelikle müşteri memnuniyetini sağlama amaçlı yürütmektedir. En önemli çalışmalarımızdan olan eşya sigortalama işlemini asla atlamadan uygulamaktayız.

Birçok evden eve taşıma firması ilk başta söylediklerine ve verdikleri fiyatlara sadık kalmayarak eşya sahiplerini mağdur etmektedir. firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak eşyalarınızı en yüksek risk faktörlerini ön planda tutarak, teminat bedelleri öngörmektedir. Sizlerden tek isteğimiz özel eşyalarınız paketlerken gerçek bir liste oluşturarak sigortalı eşya taşıma faaliyetlerimize yardımcı olmanızdır.

 

Asansörlü Taşımacılık

 

Eşya taşıma söz konusu olduğunda eşya sahiplerinin korkulu rüyası bina sakinleri ve yönetimi olmaktadır. Taşıma esnasında ortaya çıkan gürültü, bine merdivenlerine verilen zararın tazmini ve bina asansörünün devre dışı bırakılması. Bütün bunlar binadan ayrılırken karşılaşılması muhtemel olayalar olmaktadır. Fakat Geberik Nakliyat artık bu kâbuslarınız eşya asansörü kullanımı ile tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Mobil eşya asansörleri sayesinde eşya sahipleri artık hiç kimseyle muhatap olmadan eşyalarını araca yükleme ve boşaltma işlemlerini seyrederek mekan değişikliği yapmaktadır. Kullandığımız eşya asansörleri sıvı yakıtlı veya araç elektriği ile çalışan tipler olduğu için çevreye rahatsızlık vermeden yükleme ve boşaltma işlemelerini yapmaktadır. Aynı zamanda zaman konusunda ve eşyaların emniyetli taşınmasında önemli rol oynamaktadır.

Taşınmanın en kolay yolu olan  Bursa Evden Eve Nakliyat Müşterilerinin.

tüm yorumlarını yapabilmesi ve kendi çalışmalarını analiz edebilmesi için e-nakliyat üyeliğini her geçen gün yeniliklere açık bir şekilde sürdürmektedir.

Aldığınız eşya paketleme hizmeti, eşya taşıma de montaj hizmeti, eşya kurlum hizmeti gibi her türlü faaliyetten hissettiğiniz memnuniyet ve şikâyet konularını e-nakliyat sayfalarına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Bütün çalışmaları şeffaf olan firmamızın tek hedefi müşterileri ile kol kola el ele çalışmalar yapabilmektir. Öncelik müşteri memnuniyeti sonrasında ticari anlayış hakim olan çalışmalarımızı her geçen gün iyileştirme çalışmalarımıza hız vermekteyiz.

Leave a comment