Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firma’sının Hikayesi

Benim babamın evi, büyüdüğüm herhangi bir ev gibi, benim favorim. Bursa’da normal bir mahallede yaşıyorduk, ancak sonra sahil kenarında Mudanya’da havuzlar ve tatilcilerin dolu olduğu yerde güzel bir evi satın aldılar bir Bursa Evden Eve Nakliyat firması ile Evimizi taşıdık. Sonra annem her zaman sık sık evimde iyileştirmeler yapar ve babam bahçeyle ilgilenmede çok titizdir 

Geçen hafta Mudanya‘dan Bursa’ya döndüğümde, en küçük şeyler beni gülümsetti. Arkadaşım perşembe gecesi ziyaret ettikten sonra Kestel’den içimdeki his Evden asla ayrılmayacağımı hatırlatan kalbim her zaman burada olacak. 

Ben şimdi Mudanya’da bir evdeyim. Hep oldum. Farklı yerlere gitme ihtiyacını hiç hissetmedim çünkü sadece evimi çok seviyorum. Tabii, mümkün olduğunca çok seyahat etmeyi seviyorum. Ama Bursa’dan ayrılmak asla planımda değildi. Plana dönüşene kadar. 

Mudanya’ya Güzelyalı‘ya evimizi taşınmak harika bir deneyim oldu. Farklı bir şehirde olmanın ve ufkumu genişletmem benim için iyi. Ve şehir siluetlerim. Yeni arkadaşlar edinmek ve şeylerin Bursa’nın dışında nasıl çalıştığına dair yeni bir bakış açısı kazanmak. Ama eve geldiğimde, geri çekilme hissini hissediyorum. Ailemi ve arkadaşlarımı ve tanıdıklık duygusunu özlüyorum. 

evden-eve-nakliyat

Bir zamanlar bir öğretmenim, bir yer hakkında özleyeceğiniz şeylerin bazen en sinsi, en küçük şeyler olacağını söylerdi. Liseyi bitirmek üzereydik ve ona inanmayan gözlerimi yuvarladım. “Sadece sen bekle” dedi. Sevdiğin şehirden ayrıldığınızda, bir elektrik direğine bakacak ve onu bile özleyeceksiniz demişti.  Artık Bursa’da geçirdiğim eski günlerimi hatırlıyorum sadece. 

Mudanya’ Güzelyalı’da yeni anılar ve arkadaşlar edindim. Çok eğlendim ve yapamayacağımı düşündüğüm bazı şeyleri yapmaya çalışıyorum. Ayrıca, gerçekten sarıldığım ve sevdiğim bu sayfamda odaklanacağımı hissediyorum.  

Ama biliyorum ki bir gün Bursa’ya geri döneceğim. Köklerimin ve evimin kaldığı yer burası. Sevdiğin bir şehri terk etmek zor. Bence, bir ev için, onu dengelemek için oldukça iyi bir iş yaptım. Ama mahalleme gizlice girip evimde casusluk yapmaya yardım edemem. Yazma hayallerimizi tartışırken annemle arka verandada oturmayı seviyorum. Ve evet, küçük şeyleri bile özlüyorumayrıca İnegölKestel, Gürsu ve Görükle‘deki arkadaşlarım gibi. 

Geçtiğimiz yıllarda tamamen geliştim ve Evden Eve Nakliyat firması https://www.bursa-nakliyat.com kurdum. İlk olarak, bu işin benim için ne kadar doğru olduğunu bile açıklayamıyorum. Buna ek olarak, birçok fırsatlar açtı bana: şimdi hareket edebilirdik ve hala işimi devam ettirebiliriz. Sonra Mudanya’ya sığmadım işimi büyültüp KumlaGemlik, Manastır ve İznik‘e Ev Taşıma işleri yaptım kaliteli Firmaları arasında kısa sürede sivrildim ve birisi sadece Bursa’da Şehirci taşımacılık ile yaptığım işi sürdüremeyeceğini görmesi gerekiyordu. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat işine girmekte Endişeliydik, ama işvereni personelinde olmaması için çok hayati olduğuna karar verdi. Yani o da sevdiklerinden  uzakta çalışabilir. 

2 thoughts on “Evden Eve Nakliyat

Comments are closed.