Bir Ev Taşıma Firmasının Değerleri Müşterilerine Nasıl Değer Katıyor?

Sizlere, Müşterimize, sizin için büyük taşınma günü eşyalarınızı teslim etme misyonumuz, Bursa Ev Taşıma Firması olarak bazı temel değerlerimize dayanmaktadır.

Güven ve Saygı: Müşterilerimize huzur veriyoruz. Ekiplerimiz girerken sizin ev. Güven her şeydir. Ekibimizdeki her sürücü, firmamızın rica ettiği bir tırafik polis aracılığa kontrol edildi,Biz bizi anladığınız yerdeyiz.

Elamanlarımız her gün müşterilerimizle buluşmak için ayrıldıklarında, onlara profesyonel hizmet sunarak beklentilerini aşacak ve müşterinin rahatını gözetecek şekilde onlara güvenirler.

İnsanlarımıza Bağlılık: Yüksek ciromuzla bilinen bir sektörde, birçok şoförümüz ve aracımız 10 yılı aşkın bir süredir bizimle ve 5 yaşından büyükler için bizimle birlikte olmuştur.

Danışmanlarımızın çoğu ve birkaç müşteri hizmetleri çalışanımız bizimle olmuştur. 20-25 yıl (veya daha fazlası!). Bu gibi deneyimle, size mümkün olan en iyi hizmeti verecek profesyonel beceri ve bilgi bekleyebilirsiniz.

Çalışanlarımıza sadece bir işten daha fazlasını sunuyoruz, takım üyelerimize bir kariyer sunmayı amaçlıyoruz.

Çalışanlarımıza benzersiz bir müşteri hizmeti taahhüdünde bulunmalarını istediğimizden dolayı, çalışanlarımıza bir taahhüt veriyoruz.

Sektör ortalamasından daha fazla Ev Taşıma Ücreti ödüyoruz ve personel ve aileleri için tam fayda sağlıyoruz. Ekibimizle ilgileniriz, böylece size iyi bakabilirler.

Eğitim Yoluyla Mükemmeliyet: Yüksek müşteri hizmetleri ve iş güvenliği standartlarımızı korumak için eğitime yatırım yapıyoruz. Yoğun yaz ayları geldiğinde, çekirdek personelimizin yardımına ihtiyacımız var.

Bu talebi karşılamak için yaz işçilerini işe alıyoruz. Mürettebat üzerinde daha yeni personel olduğunda bile, hizmetimizin size taviz vermemesi gerektiğine inandığımızdan, yaz işçilerimizin ilk işi için yola çıkmadan önce yoğun bir yönlendirme ve kapsamlı uygulamalı beceri eğitimi sağlıyoruz.

Daha yeni taşıyıcılar deneyimli danışmanlarla eşleştirilir ve görevleri, tecrübe ve beceri düzeylerini yansıtır. Mutluyuz, yaz sezonu birçok Bursa Ev Taşıma Firmaları nın bulamadığı kaliteli elaman bizde.

Hazır olun :Bursa’daki ev taşıma hizmeti acentelerimizin ve hareket eden danışmanlarımızın, taşıma, maliyet, sorumluluk, evrak, zamanlama ve hizmet türleri ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için gereken araçlara ve bilgilere sahip olmasını sağlayın.

Personelimizin evinize tam donanımlı bir kamyon ve zamanında taşınma ihtiyacınızı tamamlamak için ihtiyaç duydukları kaynaklarla geleceğini bilmek; veya ilgili personelin tüm ilgili kimlik bilgileri ve servis kayıtlarında güncel olduğunu düzenli olarak belgelemek ve ön hazırlık bizim sözümüzdür. Mümkün olduğunca profesyonel ve verimli bir şekilde hizmet sunarak zaman ve paradan tasarruf etmek istiyoruz.

Sorumluluk :Misyonumuz her seferinde bizden istenilen hizmeti sorunsuz sağlamaktır ,ancak bazen bir hata yaparız ve hedefimizin gerisinde kalırız. Bu olduğunda, adil ve tatmin edici bir çözüm sunmaya kararlıyız. Duyarlıyız buradayız https://www.bursa-nakliyat.com  ve biz sizleri  dinliyoruz. İşlerimizi doğru yapmaya kararlıyız.

Sosyal Sorumluluk: İhtiyaç sahiplerine veriyoruz. İster finansal bağış yoluyla isterse ihtiyaç duyulan hizmetlerle desteklenerek olsun, Bursa,mızı ve çevremizi daha iyi bir yer haline getirmelerine yardımcı olmak için her bir toplumumuzda (ulusal düzeyde olduğu gibi) kurumlara yardım etmeyi bir öncelik haline getiriyoruz.

Müşterilerimiz bu desteği mümkün kılıyor ve bunun için onlara minnettarız. İyi kurumsal vatandaşlık, çalışanın gurur ve moraline katkıda bulunur ve bu da size, müşteri için hizmet kalitesinin artmasına neden olur.

Ve son olarak sonraki evden taşınma hizmetinize nasıl değer katabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bursa merkez ofisimize bekleriz 0534 302 52 72

3 Comments

 • Cindy Jefferson
  Posted Aralık 6, 2016 4:41 pm

  I found some very good ideas in your post which can help me! Thanks!

  • Jessica Brown
   Posted Aralık 6, 2016 4:42 pm

   I totally agree with you!

 • Adam Brown
  Posted Aralık 6, 2016 4:43 pm

  I really enjoy your blog! Keep up the great work!

Leave a comment