All Posts

Asansörlü taşımacılığın nakliyat sektörüne sağladığı katkılar

Teknolojik gelişmelerin Bursa‘da hayatımızı her alanda etkilediği günümüzde, nakliye sektörü de bu gelişmelerden olumlu yönde payını almıştır. Teknolojinin, nakliyat işlerinde sağladığı en büyük kolaylık, asansörlü evden eve nakliyat sistemidir.

Asansörlü taşımacılık, hem zaman tasarrufu açısından avantajlıdır hem de eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Önceleri, taşınma işi uzun bir süreci kapsamaktaydı. Ancak şimdilerde, işinde profesyonel firmaların teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanmasıyla evden eve nakliyat işi bir gün gibi kısa bir sürede bitirilebilmektedir.

Eşya tespiti ve paketenmesinden taşınmasına, hatta taşıma sonrası montaj işine kadar her detayı üstlenen firmalar, sorunsuz ve hızlı taşıma garantisi vermektedir.

Taşıma için anlaşma sağlandıktan sonra eve exper gönderen firmalar, hizmetlerini sigortalı taşımacılık kapsamında gerçekleştirmektedir. Eve gelen exper, eşyaların miktarına ve türüne göre, ortalama ne hangi ambalaj malzemesinden ne kadar kullanılacağını belirler.

Ayrıca, evin kaçıncı katta olduğu ve ne kadar yakınına hangi büyüklükte aracın gönderileceği de taşıma işini kolaylaştırmak için yapılan tespitler arasındadır.

Gerekli belirlemelerden sonra taşımanın başlanması için adrese gelen işinde profesyonel çalışanlar, eşyaları cinsine göre ayrı ayrı ambalaj malzemeleriyle paketlemekte, mobilyaların demontajını yaparak aynı özenle araca taşımaktadır.

En büyük avantaj, evden eve asansörlü taşımacılık sisteminin kullanılmasıdır. Özenle paketlenen eşyalar, yüksek katlı binalardan bile çok kısa bir sürede taşınmaktadır.

Bu sayede, eşyaların merdivenden indirilirken sağa sola çarparak zarar görme riski azaltılmaktadır. Üstelik, eski tip taşımacılık sisteminde yüksek katta bulunan bir binadan eşyaların tek tek aşağıya taşınması uzun zaman almaktaydı. Şimdilerde ise, asansör ile eşyalar hem zarar görmeden hem de kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır.

Taşınılacak mesafe ne kadar uzak olursa olsun, yeni teknik ve ekipmanların kullanılmasıyla, verilen sürede nakliye işi gerçekleştirilmektedir. Sigortalı taşımacılık ile eşyaların güvenle taşınması garantisini veren firmalar, evden eve nakliyat işinde önemli bir yere sahiptir.

Nakliyat Sigortaları Neden Önemlidir?

Nakliyat Sigortaları Neden Önemlidir?

Nakliyat Sigortasının Önemi Günümüzde insanların çoğu istekleri doğrultusunda veya zorunlu sebeplerden bulundukları yerden başka yerlere taşınmaktadırlar. Taşınmak demekte eşyalarımızın yeni yerlerine nakliyelerinin yapılması anlamına gelmektedir. Bu işlem bazen sanıldığı kadar da kolay bir süreç olmayabilir. Nakliye işlemi özellikle de nakil…

Read more

Geberik Nakliyat

Geberik Nakliyat Geliyor..   Geberik Nakliyat Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Gelişen teknoloji ve değişen dünya düzeni karşısında hayat felsefenizi değiştirme zamanı geldi. Bunların en başında mekan değiştirme konusundaki düşünce yapınızı Bursa Geberik Evden Eve Nakliyat profesyonel çalışmaları ile…

Read more

Uzun Mesafeli Ev Taşıma

Uzun Mesafeli Ev Taşıma

Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Uzun mesafe taşımak, ek stratejik planlama gerektirir ve hareket eden danışman ekibimiz, hareketinizi tamamlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olduğumuzdan emin olmak ister. Taşımak zorunda olduğunuz eşya miktarını elde ettikten sonra, konteynerleri size göndermek…

Read more

Ev Taşıma Firmaları

Ev Taşıma Firmaları

Bir Ev Taşıma Firmasının Değerleri Müşterilerine Nasıl Değer Katıyor? Sizlere, Müşterimize, sizin için büyük taşınma günü eşyalarınızı teslim etme misyonumuz, Bursa Ev Taşıma Firması olarak bazı temel değerlerimize dayanmaktadır. Güven ve Saygı: Müşterilerimize huzur veriyoruz. Ekiplerimiz girerken sizin ev. Güven her şeydir. Ekibimizdeki her sürücü,…

Read more