Bursa Asansörlü Nakliyat

Bursa Asansörlü Nakliyat

Herkesin Eşyasına Saygı Duyuyoruz

Asansörlü Ev Taşıma; “Bir başkasının malına dikkat et” ilkesi üzerinde çalışıyoruz. Her ailede, nesillerden nesile aktarılan, evin içinde özel bir atmosfer yaratan ve bu ya da diğer olayların hafızasını muhafaza eden, en sevilen ve özellikle değerli şeyler, iç mekan öğeleri olduğunu anlıyoruz. Bu şeylerin kendi ruhu var, tekrar satın alınamazlar.

Herhangi bir yüksek katlı apartman dairesine taşınma her zaman karışıklık, kargaşa, güçlük ile bağlantılıdır. Her yerde çok sayıda valiz, çanta ve çanta, demet, kutu, sandık var. Dairenin etrafında koşan ve korku içinde her köşeye bakan acele eden insanlar neyi unutmadı? Herkes uygun şekilde mi toplandı? Bir dairenin her taşınması her zaman çok çaba, zaman ve sabır ister.

Fotoğraflar için bir antika çerçeve, bir devrim öncesi porselen heykelcik veya büyük bir ayna tam uzunlukta, kanepeler veya düzenli olarak işaretleyen bir desen, bir favori zemin lambası, bir mutfak dolabı veya çocuğun ebeveynlere verdiği komik bir kağıt ve karton kalem olabilir. Ve bu şeyleri dikkatli bir şekilde taşımak son derece önemlidir, ancak, herkes gibi, sağlam ve bozulmamış şirketimizin çalışanları, böyle bir şeyin değerini mükemmel bir şekilde anlar ve apartman dairesinin katı önemli değil müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde evine yerleşmesini sağlarlar.

Ev Taşıma Firmamızı ararsanız,çok sevdiğiniz nesnelerinin kırılacağını, çizileceğini,veya tamamen çöp olacağından duyduğunuz korkuyu unutabilirsiniz. Şirketimizde bu gibi durumlar basitçe hariç tutulmuştur. Asansörlü taşıma elamanlarımız tüm kırılgan ve değerli şeylerinizi tüm kurallara uygun olarak dikkatli bir şekilde koruyacak ve daha sonra tüm ev eşyalarını güvenli bir şekilde dairenize çıkaracaktır.

Tüm taşımacılarımız deneyimli profesyoneller, sadece kas gücü yardımıyla eşya taşımakla kalmıyor, aynı zamanda işlemi optimizme etmek ve müşterinin mobilyalarını hasardan korumak için özel cihazlar ve araçlar kullanıyorlar.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyız

Bir ev taşıma asansörüyle hareket etmek için uygun merdiven şimdi sadece yeni evinize kadar birçok merdivenlerden yukarı eşyalarınızı götürmek için çok çok hikaye vardır çok sıkı ya da olsun, bir mobilya asansörü çok daha rahat ilişki için hamle yapabilir. Bu tabii ki bu yolda dairede tüm mobilya taşımak, yeni evin zemin pencerelerinizi üzerinde yeterince geniş balkon kapısını veya koridor pencere açabilir. Ayrıca, mobilyalarınızı ve diğer ev eşyalarınızı, özellikle büyük hareketler sırasında taşımak için gereken yer değiştirme yardımcılarının sayısı, bir dış mekan mobilyaları asansörü tarafından önemli ölçüde azaltılabilir. Bir mobilya asansörü için her şey konuşur ve bu şekilde hareket ettiğinde, bu noktada size söylemek isterim.

Evden Eve Nakliyat Avantajları

bursa-asansorlu-ev-tasima
Bursa Asansörlü Ev Taşıma Firmasıyız

Bir mobilya asansörü Yani muhtemelen zaten gelen itfaiye bildiği gibi, bir pikap merdiveni andıran bir mobil asansör olduğunu. mobilya kaldırma yeni daire içine rahatça eşyalarınızı taşımak böylece Burada, asansör başkanı sizin balkon demirlerine veya bina cephesinde benzer. Bir asansör çek yeni evin tüm mobilya asansörle hareket için uygun olup olmadığını görmek için her şeyden önce yapılmalıdır rağmen, bir mobilya asansör avantajları daima hazırdır ve aşağıdaki gibidir:

  • daha az yer değiştirme yardımcıları gerekli
  • Bir mobilya asansörü, çeşitli yer değiştirme yardımcılarının yerini alır ve bu nedenle personel maliyetlerinden tasarruf edebilir
  • tüm hareketten daha az zaman harcadı
  • Merdiven boşluğuna uymayan mobilyalar bile bu şekilde yeni evinize taşınabilir.
  • genel olarak daha az çaba
  • Mobilyaya daha az hasar / merdivende hasar yok

Asansörlü Ev Taşıma Firmasından Asansör Kiralamak

Bu arada, birçok hareket eden şirket, tüm hareketlerini yürütmek zorunda kalmadan mobilya asansörlerini de kiralıyor. Bu nedenle, yalnızca asansörün ve asansörün doğru şekilde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlayan bir veya iki kişiyi kiralayabilirsiniz. Hareket eden ve nakil işlerinin geri kalanını arkadaşlarınız, aileniz ya da tanıdıklarınızdan yardımlarınızla birlikte devralabilir ve böylece paradan tasarruf edebilirsiniz. Bununla birlikte, bazen bir evden eve nakliyat firmasından yardım almak faydalı olabilir.

Bir Mobilya Asansörü Doğru Seçim Olmadığında

Bununla birlikte, bir mobilya asansörünün maalesef kullanılmasına izin verilmeyen durumlar da vardır. Bu, loft dairelerde, örneğin düz bir çatı değilse, durum böyle olabilir. Çünkü o zaman balkonunuz veya pencereleriniz muhtemelen arkaya doğru dengelenir ve bu nedenle mobilya asansörüne ulaşılamaz, çünkü üst kısımdaki mobilya asansörü bükülemez. Cephedeki mobilya dış asansörünün üst kısmı için yeterli montaj seçeneği olmasa bile, ne yazık ki kullanamazsınız.

Asansör İçin Önceden Randevu Şarttır.

Bu nedenle, hareketleriniz için bu tür ekipmanı kiralamanız’dan önce, taşınma şirketini projeniz için kullanabiliyorsanız, şirkete sormalısınız. Bazı şirketler ayrıca bir çalışanı evinize göndermek isterler, böylece hem asansörde hem de eski apartman dairesinde asansörün uygunluğu için yerel koşulları kontrol edebilirler. Ayrıca, mobilya asansörünü kurmak için evin önünde yeterli alan olmalıdır. Bu, engeller ve park yeri olmayan yer olabilir. Bununla birlikte, eğer bir ağaç olumsuz yönde ise, enerji tasarrufu ve daha az stresli hareketleriniz için mobilya asansörünü kullanamayacaksınız.

ev-tasima-firmalari
Asansörlü Ev Taşıma Firmamız Binlerce Profesyonel Taşınma Serüvenine sahiptir

Ev Taşıma Firmaları

Ev Taşıma Firmaları çeşitli durumlarda devreye girer: konut ve taşınan yerleri değiştirirken, ticari binaların yeni ofis binalarına taşınarak, başka yere mobilya göndermek. Şirketimiz kaliteli bir şekilde size taşımak için randevu alabilirsiniz.  Müşterilerimiz için önceden belirlenmiş bir zamanda ve teslimat yerine giden en iyi rotada hareket eden yüklerin güvenilirliği ve güvenliği konusunda en uygun koşulları sunuyoruz.

Taşınma için her türlü taşıma hizmetinin yanı sıra, Bursa’nın tüm illerine eşyaların taşınması ve mobilya taşımacılığında büyük bir deneyime sahip profesyonel taşıyıcıların, mobilya koleksiyoncularının da size sunabileceği bir ürün sunabilir. Firmamız sizin için hızlı ve uygun bir şekilde nakliye yapmak için mümkün olan her şeyi yapacak, sadece nitelikli ve deneyimli personel (yöneticiler, sürücüler, yükleyiciler, mobilya toplayıcıları) istihdam etmektedir.

Aşağıda, klasik apartmana taşınma faaliyetlerini firmamız aracılığı ile tanımlıyoruz. Böylece, hızlı ve güvenilir bir şekilde, kolaylık ve neşe ile ve en önemlisi de sizin için çok az çaba harcayacağınızdan emin olabilirsiniz. Yani:

Bizi arayın ve bir taşınma hizmeti seçin.

Size taşınmanızı ücretsiz bir değerlendirmesini sunuyoruz. Bir saat içinde firmamızın deneyimli bir yöneticisi, eşyalarınızın miktarını ve nakliye için ihtiyaç duyulacak ambalaj malzemelerinin tipini tahmin etmektedir.

İhtiyacınız olan hizmetlerin listesini belirliyorsunuz (anahtar teslimi bazında “taşıma, yükleme ve boşaltma hizmetleri, paketleme, arma, vb.), Bu sayede dairenizin taşınmasının maliyeti hesaplanır.Taşınma maliyetini onaylarsanız, sizinle son sözleşme maliyetini, işin aşamalarını ve uygulanmasının zamanlamasını düzelten bir sözleşme imzalarız.

Atanan zaman ve zamanda, uzmanlarımızın bir ekibi dairenizin taşınmasını gerçekleştirmek için belirtilen adrese gelir. Küçük dünyamızı yeni bir daireye dikkatlice aktarırken mevcut işinizi yapabiliyor olacaksınız. Taşınma günü için senaryo şöyledir:

1.çalışanlarımız mobilyayı söker paketler ve beyaz eşyalarda aynı şekilde;

2.Önceden hazırlanmış ve yanlarında getirilen yüksek kaliteli ambalaj malzemelerinde eşya, mobilya, ekipman ambalajlama;paketlenmiş malları kargo taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış bir araca yüklemek;mülkü yeni bir ikamet yerine taşımak;

5.yeni bir adreste şeyleri boşalt ve açma beyaz eşayalrı bağlamak;

7.mobilyaları toplamak ve belirtilen yerlere yerleştirmek;Kullanılmış ambalaj malzemelerini çıkarırız ve çöplerimizi temizleriz.

Taşınma tamamlandıktan sonra, mülkünüzü kontrol edersiniz, güvenli olduğundan emin olun ve bundan sonra hizmetin başarıyla tamamlandığı kabul edilir.
Ev Taşıma Firmamız,dairenizi hayatınızda kolay, keyifli ve mutlu bir dönüş haline getirmek için her türlü çabayı gösterecektir. Elbette biliyoruz:Firmamızla taşınma en iyi bir seçimdir!