Ana sayfa

Bursa’da Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Yenilikçi Çözümler

Bursa’daki Evinizi ve ofisinizi  şehiriçi ve şehirlerarası taşımak istediğinize, yardım etmek için buradayız.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat bilinçli kararlar, zaman ve para gerektiren zahmetli ve zahmetli bir girişimdir. Bir kural olarak, bu süreç birkaç aşamadan oluşur ve doğru Firmalar’ile nihai sonucun ne olacağına bağlıdır. Bizim için Evden Eve Nakliyat hizmetleri kolay ve hızlıdır.

bursa-evden-eve-nakliyat
Firmamızda ki hizmetleri Bursa’da Evden Eve Nakliyat ve eşyaların taşınması için ambalaj malzemelerinin ve konteynerlerin hazırlanmasını içerir

Bursa’da Evden Eve Nakliyat hizmetinde uzman olan Geberik Nakliyat Ev Eşyalarınızı Mobilyalarınızı aynı gün içinde yeni evinize teslim eder ve gerekli mobilya kurulum işlemlerinizi tamamlar.

Gurur duyduğumuz kendi filomuza ve yüksek nitelikli uzman ekibimize sahibiz. Birlikte, bu herhangi bir karmaşık olmadan taşınmasını gerçekleştirmenizi sağlarız.

En karmaşık, çok aşamalı taşınmayı bile kısa sürede gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz.

Firmamız tarafından geliştirilen algoritmayı takiben, yükleyici ekibi nakliye ve ek çalışmaları niteliksel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiririz.

Muhtemelen her insanın hayatında karşılaştığı gibi başka bir yere taşınma gibi bir problemle karşı karşıyadır.

Odanın bir köşesinden diğerine ağır konsolun taşınması yada örnek; Kestel’den Görükle’ye taşınması arasında bir fark yoktur.

Evini taşımaya yardım edecek çok sayıda arkadaşın olsa’da Bursa Geberik Evden Eve Nakliyat firması gibi taşımacılık konusunda uzmanlaşmış bir firmaya her’zaman ihtiyacınız olabilir.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Stres düzeyiniz ve bütçeniz için iyiyiz

Evden Eve Asansörlü Nakliyat  firmamız her türlü ağırlıkta mobilyaları ve ev eşyalarını taşınma konusunda uzmandır.

Bursa genelinde İhtiyaç duyduğunuz hizmet, ister Asansörlü Taşınma, isterse normal taşınma olsun ya da olmasın, bizim Firmamız size hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her teknik bilgi ve araca sahiptir.

bursa-asansorlu-evden-eve-nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyız

Hızla, rahatlıkla ve gereksiz hasarlar olmaksızın istediğiniz kadar yüksek katlı bir apartma dairesine taşınmak istiyorsanız, Şirketimizin Asansörlü Ev Taşıma hizmetlerini kullanın “doğru seçim” olacaktır.

Sitemizdeki nakliyat hizmetlerini bir telefon danışmanı yardımıyla veya yaklaşan taşınmanızı değerlendirmek için evinize bir eksper isteyebilirsiniz ücretsizdir .

Hizmetlerimizin fiyatı her bir taşınma özelliğine ve miktarına bağlıdır. Bize taşınmasına yardımcı olmak için başvuran her müşteriyi kabul ediyor.

Ayrı bir yaklaşım ve detaylara dikkat ediyoruz. Müşterimizin tüm istek ve yorumları her zaman dikkate alınır. Kaliteli

 

Güveniliriz; Geberik Nakliyat Bursa’da tam hizmet ile çalışan Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıdır. Profesyonel Asansörlü Ev Taşıma ekibimiz, güvenli ve

başarılı bir Taşıma için yıllara dayanan sektör deneyimi vardır. Ev taşımacılığına tek bedenle uyumlu bir çözüm bulunmadığını biliyoruz.

İşte bu nedenle, sizin için çalışan rekabetçi fiyatlarla esnek paketleme, ambalajlama, yükleme ve teslimat seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Geberik Nakliyatı aradığınızda, baştan sona kolay bir taşınma garantisi veriyoruz. Şehir içi veya şehirler arası hareketinizin benzersiz özelliklerini karşılamak için tasarlanmış hızlı ve verimli taşıma hizmetleri vaat ediyoruz.

Tanıtım; Yeni eve veya daireye taşındığınızda, bazı hesapları kapatmanız ve başkalarını yeni adresinize aktarmanız gerekebilir. Ayrıca, farklı kurumlar tarafından tutulan iletişim bilgilerini değiştirmeniz gerekecek ve işinizi bir mola için yönlendirmek isteyebilirsiniz.

Eviniz satılıyorsa, gelecekteki ihtilaflardan kaçınmak için mobilya, demirbaş ve halı gibi eşyaların satış sözleşmesinde açıkça yer aldığından emin olmanız gerekir.

 

Evden Eve Nakliyat ve Depolama İhtiyaçlarınız İçin En İyi Seçim Geberik Nakliyat.

Taşınma hayatınızda önemli bir olaydır. Firmamız, hareketinizin olabildiğince sorunsuz ve keyifli olmasını sağlayacaktır.

Bursa’daki en büyük bağımsız sahibi tarafından işletilen kaldırma grubu ve kaliteli hizmet tutkusu olarak, Geberik Nakliyat, bireysel ihtiyaçlarınız için harekete uyarlamak için kaynaklara ve profesyonelliğe sahiptir.

Şehir içinde taşıma ve depolama hizmetlerimizi sunuyoruz ve  nerede olursanız olun kaliteli bir taşıma hizmetini garanti edebiliriz.

depolamaBugünün hayatı, bu ya da bu hizmetlere olan genel ihtiyacı belirler. Bursa’da depolama çok uzun süredir gerekliydi.

Özel müşteriler için bu, tadilat, şehir değiştirme veya mevsimsellik nedeniyle eşyalarınızı belirli dönemler için saklama fırsatıdır.

Firmamız müşterileri için, Bursa’daki depo hizmetleri bu işin bir parçası veya maliyetleri optimizme etme ihtiyacı olmuştur.

Depolama maliyeti aşağıdaki hizmetleri içerir

1.Depolanan mülkün birimleri (yükseklik * genişlik * uzunluk)

2. Saklama koşulları

Depolama koşulları Şartları

1.Her müşteriyle birlikte, depolanmış malların tam listesini ve şirketin iş güvenliğini sağlama sorumluluğunu yansıtan ayrıntılı bir sözleşme imzalarız.

2.Malların depoya teslimini  biz ayarlarız Şirketimizin kendi filosu ve özel eğitimli personeli var.

3.Hazırlarken, tüm depolanmış malları topluyoruz. Bu, nakliye ve yerleştirme sırasında güvenliği sağlarız.

4.Depomuza gelme ve eşyalarınızın kontrol ,muayenesini yapma hakkına sahipsiniz

 

Bursa Ev Taşıma Firmaları

Vatandaşlarımızın mallarını hızlı ve kayıpsız taşımak için,bu işlemi bizim gibi profesyonel Firmalara emanet etmesi daha doğru olacaktır.

Anahtar teslim taşımacılıkları düzenliyoruz ve ev eşyalarının taşınması sırasında veya bir şeyleri yüklerken zarar göreceği için endişelenmeyin. Buna ek olarak, elamanlarımız Bursa’dan başka bir şehre veya başka bir bölgesininde bölgesine yerleşim yerlerinden herhangi bir yere taşımaya hazırız.

bursa-evden-eve-nakliyat
Firmamızda ki hizmetler; Bursa Evden Eve Nakliyat Asansörlü Ev Taşıma ve eşyaların taşınması için ambalaj malzemelerinin ve konteynerlerin hazırlanmasını içerir

Çalışmamız sırasında, eşyalarınıza karşı dikkatli bir tavır takınırız.

Bizim yardımımızla, kişisel eşyaların taşınması uygun bir şekilde yerine getirilir. Kendinizi hazırlamak için yeterli zamanınız yoksa, personelimiz tüm eşyalarınızı toplamanıza ve etkilenmemenize yardımcı olur ve kutuları işaretleri, böylece ihtiyacınız olan her şeyi kolayca yeni bir yerde bulabilirsiniz.

Tüm Ev Eşyalarınız Taşımak İçin Gerekli Donanıma Sahibiz,Bir Evin Taşınması tekniklerine hakimiz anlaşmazlıklardan bağımsız olarak etkili bir sigortamız var,başlangıçta ve bitiş noktasında gelecekteki taşınmanız’la ilgili olası problemleri bekliyoruz.

Yazlık Eve Taşınmak; Yazlık evin taşınmasını organize etmek için geniş bir arabaya, çok sayıda ambalaj malzemesine ve tabii ki profesyonel personele ihtiyacınız olacaktır.

Şirketimizde, bu sorunu çözmek için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğumuzdan, “anahtar teslim bazında” yazlık evi taşınması talep edebilirsiniz.

İlk önce eksper arkadaşımız size gelecektir, iş miktarını,taşınma mesafesine ve maliyetini hesaplar size en uygun çalışan sayısının tahmini ile,Nakliyat Ücretini belirtir.

Taşınma günü Personel Mobilyalarınızı, ev aletlerinizi, kırılgan eşyalarınızı, kıyafetlerinizi söküp paketleyecek, kısa sürede kamyona koyabilecek yeteneğe sahiptir

Sadece Mobilya ve Kaba Eşyaların Taşınması; Şimdiye kadar bu noktaya ulaşılmadı, odadaki mobilyaların yeniden düzenlenmesi sadece önemsiz olarak algılanıyor.

Ancak, bu olay dikkatli bir planlama gerektirir ve çok fazla zorluk çeker. Mobilyaların düzgün bir şekilde nasıl düzenlendiğini ve en verimli şekilde alanın nasıl kullanılacağını düşünmek gerekir.

Büyük bir ağır koltuğun nasıl hareket ettirileceğine, zeminin çizilmemesine ve odadaki hacimli mobilyaların yeniden düzenlenmesi sırasında iç kaplamaya zarar vermemeye karar vermeniz gerekir.

Ofisin yeniden yapılandırılması meselesi ise, mobilyaların yeniden düzenlenmesi, şirketin çalışanları için rahatsızlık yaratmamalı ve hatta daha fazlası iş yerlerinde  karışıklığa neden olmamalıdır. 

Sizin için mümkün olan en kısa sürede mobilyalarınızı taşırız; Ayrıca, mülkünüzün güvenliği hakkında endişe etmenize gerek yok,dikkatlice planına uygun olarak odadaki mobilya kapsamlı bir yeniden düzenlenmesini yapmak kanepe, dolap, çekmeceli dolap, piyano taşınır.Sözleşme şartları sonucunda her şeye bizim garanti ve yükümlülüğümüz altındadır.

Antika ve Özel Mobilya Taşınması; Antikalar,özel tasarım mobilyalar, taşırken özel dikkat gerektirir. Bu nedenle, yüksek tarihsel ve maddi değeri olan eşyaların taşınması için profesyonel uzmanların yardımını almak daha iyidir.

Kanıtlanmış iş teknolojileri, kaliteli ambalaj malzemeleri, deneyimli çalışanlarımız, kendi araç filomuz, çok pahalı eşyalarınızın dikkatli bir şekilde taşınmasını garanti etmemize izin verir!

antika-tasimaDeğerlendirme;Antika mobilyaların ve iç mekan eşyalarının taşınmasını planlamak özellikle dikkatle ele alınmalıdır.

Ambalaj malzemesinin doğru bir şekilde seçilmesi, yükleme ve boşaltma işlerinin nasıl gerçekleştirileceğini düşünmek ve adreslerdeki özellikleri değerlendirmek gerekmektedir.

Bu durumda, her zaman ücretsiz bir değerlendirme hizmeti öneriyoruz.

Uygun bir zamanda, yöneticimiz size gelecektir, iş hacmini ve çalışma koşullarını tahmin ederek, nakliye masraflarını hesaplayacaktır.

Sigorta; Taşınırken,değerli  eşyalarınız için sigorta yapıyoruz ve her türlü ulaşım koşulunun ve kaliteli hizmet sunumu için şirketimizin sorumluluğunun sabitlendiği bir anlaşma imzalıyoruz.

İşin tamamlanmasından sonra, işleri denetler ve yapılan işin hasarsız olduğuna dair sözleşme imzalarsınız.

Ambalajlama; Antikaların yüksek kalitede ambalajlanması, dikkatli nakliyeyi garanti etmeyi mümkün kılar. Uzman profesyonel ambalaj malzemeleri kullanırlar, her bir mobilya parçası ve iç kısım hava kabarcıklı ambalaj veya kartonda ayrı olarak paketlenir.

Gerekirse, bireysel ambalaj üretiyoruz. Çalışanlar, nesnelerin her hangi bir temastan kaçınmasına ve kusursuz kalmasına olanak veren özel teknikle çalışır.

Yükleme Boşaltma; Arabada antika ve pahalı mobilyaların yüklenmesi tüm standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Mobilya dikkatlice bir halatla birlikte bir araca sabitlenir, kutular nakliye sırasında kabin içinde hareket etmeyecek şekilde yerleştirilir.

Yükleme bittikten sonra araç sizin yanınızda mühürlenir.

Başka Bir Şehre Taşınmak

sehirler-arasi-evden-eve-nakliyatEvini,alıştığın çevreyi terk etmek çok zor. Ve bazen bunu yapmak zorundayız, çoğu zaman garip, yabancı bir şehir için ayrılıyoruz.

Orada, dağların ve tepelerin ötesinde, yeni bilgi, fırsat, memur tayini ve hatta bazen bir aile. Ne söylenebilirse, başka bir şehre gitmek, hem öğrenci hem de yetişkinler için büyük bir adımdır.

Artık İnternet’de bulunan etkileşimli haritalar sayesinde, önceden yaşayacağınız şehri öğrenin.Tüm önemli noktaları kendiniz işaretleyin: dükkanlar, klinikler, eğitim kurumları.

En yakın caddelerin ve büyük caddelerin isimlerini ve ulaşım duraklarının yerini hatırlamaya çalışın. Başka bir şehre geçmek her zaman zordur. Bu kadar çok nüansları hesaba katmak, çok küçük şeylere dikkat etmek, ulaşım konusunda hemfikir olmak, rotayı düşünmek, Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları bulmak gerekir.

Sorumlu ve Güvenilir Şehirler arası Ev Taşıma Firmasıyız

Başka bir şehre taşınmak için çok fazla zaman, çaba ve sinirlere mal olmaz, profesyonellere evinizi emanet edin! Firmamız uzun yıllar benzer hizmetler sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.

Çok çeşitli mesafelere herhangi bir mesafeden geçebilmek için geniş deneyime sahibiz.

Uzun mesafe taşınmanın maliyeti, her durumda tek tek hesaplanır, çünkü birçok faktörü etkiler. Bu, şehirler arasındaki mesafe, mazot (yakıt), transferde yer alan ulaşımın taşıma kapasitesi ve sipariş edilen diğer ek hizmetlerdir.

Başka bir şehre kendi başlarına geçme problemini çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak, oldukça demokratik fiyatlarımızı dikkate alarak, nakliye hizmetinden tasarruf etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Çoğu zaman sadece bir kırık vazo, ve önümüzdeki birkaç gün için ruh hali geri dönülmez bir şekilde mahvolur. Evet, (yükleme,boşaltma esnasında mobilyalarınız maf olur)yeni mobilya satın alma ihtiyacının sizi memnun etme olasılığı yoktur. Bu nedenle, yeni bir yaşamın başlangıcını böyle şakalarla gölgelemeyin ve Geberik Nakliyat gibi uzman firmalara güvenin.

Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

 

Herhangi bir taşımacılığın ana görevi, eğer bir ofisin, dairenin ya da kuruluşun bir taşınması ise, emaneti nihai varış yerine sağlam bir şekilde teslim etmektir.

Bu nedenle, herhangi bir kayıp olmadan hareketi gerçekleştirmek istiyorsanız, mülkünüzün mekanik hasarlarına karşı korunmanıza yardımcı olacak en iyi Evden Eve Nakliyatçılar’ını seçmenizdir.

  • Hareketinizin başlangıcından itibaren ayrıcalıklı ve özenli bir muhataptan yararlanırsınız.
  • Tüm taşımacılarımız, istisnasız olarak, alanda profesyonel uzmanlardır (ara veya taşeronluk yoktur),
  • Hedefimiz: Gereksinimlerinizi karşılıyoruz (optimum hizmetin garantisi),
  • Güven ilişkisi kurmak için açık ve doğru belgeler.